značeno Lippert Haas in Schlaggenwald - Šálek s podšálkem

Porcelán, výška 9 cm. Podšálek značen Lippert Haas in Schlaggenwald.

Pozn.: Mírně poškozené.

značeno Lippert Haas in Schlaggenwald
17750. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:11.04.2018 18:36:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč