značeno - Sova

Dřevořez, 22x23 cm. Značeno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír místy mírně poškozen.

značeno
28181. Sova
Dražba ukončena:13.03.2019 18:49:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč