značeno - Tomáš Garigue Masaryk

Bronz, 22x17 cm, značeno vpravo dole, datováno 1923.

Pozn.: Na dřevěné desce.

značeno
13240. Tomáš Garigue Masaryk
Dražba ukončena:12.10.2017 20:41:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč