značeno - Váza s kavalírem

Porcelán, výška 22 cm. Značeno Choda.

Pozn.: Poškozeno.

značeno
55564. Váza s kavalírem
Dražba ukončena:03.03.2021 21:51:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč