Zuzana Oberthorová - Podzimní den

Litografie, 30x48 cm. Signováno vpravo dole Z. Oberthorová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1949
Grafička. Studovala na Střední odborné škole výtvarné v Praze. Věnuje se malbě i volné grafické tvorbě. Podněty pro svou práci hledá v přírodě a v krajině, zvláště v šumavském podhůří. Vytvořila řady skic a dokumentárních studií, barevné litografie krajinných kompozic, malby a pastely. Okrajově se zabývá také art-protisem.

34580. Podzimní den
Dražba ukončena:19.09.2019 19:27:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo