Zuzana Oberthorová - Zasněný klaun

Litografie, 42x27 cm. Signováno dole uprostřed Z. Oberthorová 2000. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1949
Grafička. Studovala na Střední odborné škole výtvarné v Praze. Věnuje se malbě i volné grafické tvorbě. Podněty pro svou práci hledá v přírodě a v krajině, zvláště v šumavském podhůří. Vytvořila řady skic a dokumentárních studií, barevné litografie krajinných kompozic, malby a pastely. Okrajově se zabývá také art-protisem.

303236. Zasněný klaun
Dražba ukončena:18.01.2020 20:06:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč