Zuzana Vaňousová

307337. Podzimní palouk

popis: Akvarel, 24x82 cm. Signováno vpravo dole Vaňousová. Rám, pasparta, sklo.

zbývá: 2 dnů, 1 hodin

konec dražby: 17.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč