115448. Na Mažických blatech
Aktuální příhoz: 7 500 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:02:00
kvalitní evropský malíř 1. třetiny 20. století.
115450. Dáma v květinovém klobouku
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:04:00
115456. Krojovaná žena v zimní krajině
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:10:00
115457. Zmiják z vysočiny
Aktuální příhoz: 3 700 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:11:00
115461. Rozkvetlá louka za vsí
Aktuální příhoz: 3 200 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:15:00
115463. Říčka v krajině
Aktuální příhoz: 32 000 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:17:00
115468. Chalupa na kraji vesnice
Aktuální příhoz: 3 400 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:22:00
115469. Mytologická scéna
Aktuální příhoz: 3 700 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:23:00
evropský malíř 2. pol. 18. stol.
115471. Dívka s pírkem
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:25:00
kvalitní český malíř 1.poloviny 20.století
115479. Dívka v šátku
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:33:00
115481. Zvěstování P. Marii - exkluzivní zámecký rám
Aktuální příhoz: 3 300 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:35:00
115488. Děti carského ministra Bublikova
Aktuální příhoz: 3 400 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:42:00
středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
115492. Dívčí portrét
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:46:00
kvalitní německý malíř kolem roku 1880
115495. Majestátní starý dub
Aktuální příhoz: 3 500 Kč
Konec dražby: 29.05.2024 20:49:00