.. - Konvolut 20 čs. uměleckých monografií a 90 katalogů z výstav 2. pol. 20. století

Nejdelší strana: 50 cm

Mírně poškozeno.

vydraženo nevhodné pro přepravu
..
95968. Konvolut 20 čs. uměleckých monografií a 90 katalogů z výstav 2. pol. 20. století
Dražba ukončena:04.06.2023 20:12:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.06.2023 20:09:02 10040
500 Kč 26.05.2023 11:02:06 2467