Ája Macháčková - Večerní Praha

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Ája 2018. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1968
Absolventka Střední průmyslové školy keramické v Karlových Varech. Loutkoherečka Ája Macháčková pracuje v Divadle S+H a kresbou a malbou se zabývá řadu let. Na kontě má např. výtvarnou spolupráci se společností Mysteria Pragensis, ilustraci dětské knihy Bája v království času, scénografické počiny, návrhy potisků triček či spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí.

92558. Večerní Praha
Dražba ukončena:12.04.2023 20:13:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč