Alberto Giacometti - Kráčející muž - 180 cm

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Bronz, celková výška 180 cm. Signováno Alberto Giacometti.

Pozn.: Novodobý odlitek.

 

o autorovi: 1901 - 1966
Švýcarský sochař.
Jeho hlavním námětem byla lidská postava. Proslavily ho především existenciálně naléhavé protáhlé figury vznikající po druhé světové válce, neméně závažná jsou však i jeho díla z meziválečného období, kdy patřil k jádru pařížské avantgardy. Nedávná retrospektivní výstava (2019) vůbec poprvé v českém prostředí představila dílo jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Nejnavštěvovanější výstavu roku připravila Národní galerie ve spolupráci s nadací Fondation Giacometti sídlící v Paříži, která spravuje pozůstalost Annette a Alberta Giacomettiho. Výběr exponátů z jejích sbírek byl představen ve Veletržním paláci a zahrnoval přes sto plastik, malby a kresby ze všech Giacomettiho tvůrčích období od dvacátých do šedesátých let.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v zahraničních aukcích:
2 900 000 000 Kč.

vydraženo
68884. Kráčející muž - 180 cm
Dražba ukončena:25.11.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:260 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
260 000 Kč 25.11.2021 21:22:54 4490
250 000 Kč 25.11.2021 21:22:29 9419
240 000 Kč 25.11.2021 21:18:19 9311
230 000 Kč limit (25.11.2021 21:15:05) 4490
230 000 Kč 25.11.2021 21:15:06 9311
220 000 Kč limit (25.11.2021 21:12:03) 4490
210 000 Kč 25.11.2021 21:12:04 9311
200 000 Kč limit (25.11.2021 21:10:04) 4490
190 000 Kč 25.11.2021 21:10:05 9419
180 000 Kč limit (25.11.2021 21:08:46) 4490
170 000 Kč 25.11.2021 21:08:47 9311
160 000 Kč limit (25.11.2021 19:05:43) 4490
150 000 Kč limit (25.11.2021 19:05:42) 5541
130 000 Kč limit (25.11.2021 12:08:51) 4490
120 000 Kč limit (25.11.2021 12:08:50) 9419
95 000 Kč limit (24.11.2021 19:42:16) 9419
90 000 Kč limit (24.11.2021 19:42:15) 4490
55 000 Kč limit (14.11.2021 3:01:55) 4490
50 000 Kč limit (14.11.2021 3:01:54) 841
34 000 Kč limit (14.11.2021 3:01:44) 841
33 000 Kč 14.11.2021 3:01:45 4490
32 000 Kč limit (13.11.2021 19:33:18) 841
31 000 Kč 13.11.2021 19:33:19 6543
30 000 Kč limit (13.11.2021 8:33:03) 841
29 000 Kč 13.11.2021 8:33:04 3773
28 000 Kč limit (13.11.2021 8:32:54) 841
27 000 Kč 13.11.2021 8:32:55 3773
26 000 Kč limit (09.11.2021 10:23:08) 841
25 000 Kč limit (09.11.2021 10:23:07) 1632
21 000 Kč limit (06.11.2021 12:05:13) 1632
20 000 Kč 06.11.2021 12:05:14 235
19 000 Kč limit (05.11.2021 22:02:15) 1632
18 000 Kč 05.11.2021 22:02:16 9074
17 000 Kč limit (05.11.2021 18:36:09) 1632
16 000 Kč 04.11.2021 21:00:42 852
15 000 Kč limit (04.11.2021 21:00:36) 5318
15 000 Kč 04.11.2021 21:00:37 852
14 000 Kč limit (04.11.2021 18:33:22) 5318
13 000 Kč 04.11.2021 18:33:23 3229
12 000 Kč limit (04.11.2021 9:39:47) 5318
11 000 Kč limit (04.11.2021 9:39:46) 6231
6 500 Kč limit (03.11.2021 18:02:43) 6231
6 000 Kč limit (03.11.2021 18:02:42) 852
4 600 Kč limit (03.11.2021 16:43:34) 852
4 500 Kč limit (03.11.2021 16:43:33) 3229
3 600 Kč limit (03.11.2021 16:43:19) 3229
3 500 Kč 03.11.2021 16:43:20 852
3 400 Kč limit (03.11.2021 16:43:15) 3229
3 300 Kč 03.11.2021 16:43:16 852
3 200 Kč limit (03.11.2021 16:43:10) 3229
3 100 Kč 03.11.2021 16:43:11 852
3 000 Kč limit (03.11.2021 10:53:50) 3229
2 900 Kč 03.11.2021 10:53:51 604
2 800 Kč limit (02.11.2021 22:01:29) 3229
2 700 Kč 02.11.2021 22:01:30 1632
2 600 Kč limit (02.11.2021 17:59:00) 3229
2 500 Kč 02.11.2021 17:59:01 8012
2 400 Kč limit (02.11.2021 14:18:17) 3229
2 300 Kč 02.11.2021 13:30:05 5294
2 200 Kč 02.11.2021 9:31:56 3229
2 100 Kč 02.11.2021 8:15:10 6497
2 000 Kč 01.11.2021 17:10:26 3229