Alois Fišárek - V zahradě

Tempera, 50x58 cm. Signováno vlevo dole Fišárek 54. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější signatura.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
91418. V zahradě
Dražba ukončena:29.03.2023 20:44:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč