Amálie Mánesová - V parku

Kombinovaná technika, 9x16 cm. Signováno vpravo dole Am. Mánes. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1817 – 1883

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

34010. V parku
Dražba ukončena:27.06.2019 19:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč