Antonín Kroča - Krajina

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vpravo dole Kroča 2.6 2020. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

91382. Krajina
Dražba ukončena:29.03.2023 20:15:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč