Beppo - Mušketýr

Olej na dřevě 27x16 cm. Signováno vpravo dole Beppo 1887. Zezadu věnování k Vánocům v němčině. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 27 cm

Beppo
91386. Mušketýr
Dražba ukončena:29.03.2023 20:24:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč