Bruno Fischer - Selka se sedlákem

Olej na kartonu, 93x72 cm. Signováno vpravo dole B. Fischer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1915 – 1992
Německý malíř

117226. Selka se sedlákem
Dražba ukončena:26.06.2024 20:36:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 26.06.2024 20:33:28 10449