Český malíř 1. pol. 20. stol. - Roubenka

Olej na kartonu, 33x37 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
95995. Roubenka
Dražba ukončena:04.06.2023 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč