David Skuhravý - Večerníček I.

Olej na plátně, 50x50 cm. Monogramováno vpravo dole D. S. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1982

92596. Večerníček I.
Dražba ukončena:12.04.2023 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč