E.Trzil - Rakouské město

Olej na kartonu, 58x90 cm, Signováno vlevo dole E. Trzil 1945. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 95 cm

E.Trzil
92348. Rakouské město
Dražba ukončena:26.03.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.03.2023 16:48:05 10842
500 Kč 16.03.2023 22:03:53 3113