František Blažíček - Vamp tančící bamb

Strukturovaná malba - olej + akryl na sololitu, 130x100 cm. Signováno dole uprostřed Blažíček a vzadu Blažíček 98. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorský štítek a přípis. Publikováno v katalogu František Blažíček ¨Ohlédnutí¨ k příležitosti výstavy ve Schwanzenberském paláci na začátku tisíciletí.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

92563. Vamp tančící bamb
Dražba ukončena:12.04.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč