Nejdelší strana: 59 cm
Olej na kartonu, 28x40 cm. Signováno vlevo dole Sadovský. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1909 – 1992
Povoláním učitel, věnoval se malířství jako svému koníčku, dosáhl v něm však vysoké úrovně, patří mezi vyhledávané umělce Vysočiny.