František Šimon Tavík - Oravský Podzámek

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole T. F. Šimon. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 108 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

posouzeno znalcem doporučujeme
115529. Oravský Podzámek
Zbývá:10 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:23:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč