František Šimon Tavík - Plachetnice

Olej na kartonu, 22x26 cm. Signováno vlevo dole T.F. Šimon. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu razítko z výstavy v Dubrovníku.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

posouzeno znalcem
115512. Plachetnice
Zbývá:10 dnů, 13 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:06:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč