Irán 20. stol. - Koberec Ghom

Ručně tkaný koberec, 210 x 133 cm
Osnova: bavlna
Vlas: vlna

Město Ghom patří vedle města Isfahán k oblastem, kde se tkají špičkové koberce. Koberec je utkán z nejlepší jarní vlny, zvané CORK s hustotou 450 tis. uzlů/m2.
Koberec byl utkán ke konci 20 století a na toto období je hustota koberce neobvykle vysoká. Koberec je naprosto nepoškozený, ve výborném stavu a byl odborně vyčištěn.

vydraženo top doporučujeme
Irán 20. stol.
115577. Koberec Ghom
Dražba ukončena:29.05.2024 22:15:20
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč