Ivan Sedliský - Praha

Olej na plátně, 162x130 cm. Signováno vlevo dole Ivan. Olištováno.

Nejdelší strana: 167 cm

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

vydraženo top velký formát
91419. Praha
Dražba ukončena:29.03.2023 20:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč