Ivana Homolová - Nevinnost

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole I.H. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1978
Narodila se v Lounech na severu Čech. Zajímají ji lidé a příroda, jako techniku používá olejové a akrylové barvy.
Malbě se věnuje jen krátce, přesto má za sebou již první samostatnou výstavu. "Svoji tvorbu bych zařadila jako realistickou, lehce romantickou, popř. naivní malbu." Vstoupila do výtvarného sdružení VOSA.

92568. Nevinnost
Dražba ukončena:12.04.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč