Jan Odvárka - Zima na vsi

Kombinovaná technika, 26x37 cm. Signováno vpravo dole Odvárka. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1943
Malíř, grafik, řezbář. Studoval na Střední škole uměleckého průmyslu. Jako výtvarný autodidakt se věnoval řezbářství, grafice a keramice, pracoval se železem i mědí. Nyní používá techniky olejomalby a akvarelu. Patří mezi nejvýraznější současné malíře Vysočiny.

95986. Zima na vsi
Dražba ukončena:04.06.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč