Jan Zrzavý - Hlava

Detail položky

Detail položky

Dřevoryt, 13x6 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 25 cm

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo doporučujeme
92520. Hlava
Dražba ukončena:26.03.2023 20:12:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč 26.03.2023 20:09:05 11468
10 000 Kč 26.03.2023 20:06:56 9845
9 500 Kč 26.03.2023 20:05:16 11468
9 000 Kč 26.03.2023 20:03:13 9845
8 500 Kč 26.03.2023 20:02:40 11519
8 000 Kč 26.03.2023 20:01:12 11468
7 500 Kč 26.03.2023 19:58:24 51
7 000 Kč 26.03.2023 19:56:35 9845
6 500 Kč 26.03.2023 18:44:51 12489
6 000 Kč limit (26.03.2023 18:44:50) 12475
5 500 Kč limit (26.03.2023 18:37:36) 12475
5 000 Kč 26.03.2023 13:57:11 11519
4 900 Kč 26.03.2023 13:46:33 8857
4 800 Kč 26.03.2023 12:02:43 659
4 700 Kč 25.03.2023 22:51:38 12475
4 600 Kč 25.03.2023 12:32:20 5083
4 500 Kč 25.03.2023 9:45:13 10680
4 400 Kč limit (25.03.2023 9:45:09) 5083
4 300 Kč 25.03.2023 9:45:10 10680
4 200 Kč limit (22.03.2023 23:42:33) 5083
4 100 Kč 22.03.2023 23:42:34 1003
4 000 Kč limit (22.03.2023 23:40:09) 5083
3 900 Kč 22.03.2023 23:40:10 1003
3 800 Kč limit (22.03.2023 18:10:51) 5083
3 700 Kč 22.03.2023 18:10:52 826
3 600 Kč limit (22.03.2023 6:12:46) 5083
3 500 Kč 22.03.2023 6:12:47 10680
3 400 Kč limit (21.03.2023 19:55:21) 5083
3 300 Kč 21.03.2023 17:20:52 5233
3 200 Kč 21.03.2023 14:31:47 11981
3 100 Kč 18.03.2023 1:23:26 1003
3 000 Kč limit (18.03.2023 0:30:56) 5083
2 900 Kč 18.03.2023 0:30:57 146
2 800 Kč limit (17.03.2023 21:27:42) 5083
2 700 Kč 17.03.2023 21:27:43 11981
2 600 Kč limit (17.03.2023 21:22:09) 5083
2 500 Kč limit (17.03.2023 21:22:08) 12424
2 300 Kč limit (17.03.2023 20:09:39) 5083
2 200 Kč limit (17.03.2023 20:09:38) 7237
1 600 Kč limit (17.03.2023 19:47:36) 7237
1 500 Kč 17.03.2023 19:47:37 11669
1 400 Kč limit (17.03.2023 16:25:57) 7237
1 300 Kč 17.03.2023 16:25:58 12339
1 200 Kč limit (17.03.2023 11:57:44) 7237
1 100 Kč 17.03.2023 11:57:45 8529
1 000 Kč limit (17.03.2023 10:13:54) 7237
900 Kč 17.03.2023 10:13:55 12424
800 Kč limit (17.03.2023 10:13:09) 7237
700 Kč 17.03.2023 10:13:10 12424
600 Kč limit (16.03.2023 22:01:42) 7237
500 Kč 16.03.2023 19:37:00 12339