Jaroslav Panuška - Osamělý strom

Kombinovaná technika, 27x34 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
91414. Osamělý strom
Dražba ukončena:29.03.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč