Obecný kov, dřevo, kůže, kost. 80 cm, Neznačeno.
Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Čepel zdobena geometrickými ornamenty a arabským písmem. Rukojeť s mosaznými prvky, vykládaná korálem. Pochva.
Nejdelší strana: 80 cm