Jiří Ščerbakov - Dívka se zrcátkem

Olej na plátně, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole ŠČ 78. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2007

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč.

54741. Dívka se zrcátkem
Dražba ukončena:27.01.2021 21:30:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč