Jitka Kolínská - Lodě

Kombinovaná technika, koláž, 36x47 cm, signováno vpravo dole Kolínská 1960, rám, pasparta, zaskleno.

1930, Praha - 1992, Praha
Studentka AVU (prof. V. Sychra a V. Pukl). Věnovala se převážně ilustrační činnosti (dětské knihy). Účastnila se mnoha výstav doma i zahraničí.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5754. Lodě
Dražba ukončena:29.09.2016 22:28:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč