Jitka Kolínská - Luční květ

Lept, 19x13 cm. Signováno vpravo dole Kolínská 52. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930 - 1992
Narodila se v Praze. Studovala na Soukromé škole dekorativních umění J. Masáka, poté na pražské AVU u prof. Sychry a Pukla. Tvořila malby, kresby i grafiku, později se věnovala kombinovaným technikám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

28272. Luční květ
Dražba ukončena:13.03.2019 20:35:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč