Josef Čapek - Africká maska

Linoryt, 23x17 cm, Signováno vpravo dole tužkou Josef Čapek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1887, Hronov nad Metují - 1945, Bergen-Belsen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 100 000 Kč

117398. Africká maska
Dražba ukončena:26.06.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč