Josef Dvořák - Kameničky

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1883 – 1967
Malíř. Narodil se, žil a zemřel v Kameničkách, kde byl též žákem Antonína Slavíčka při jeho pobytech v Kameničkách a Kráskově. Věnoval se především krajinomalbě. Jeho figurální a portrétní tvorba je zastoupena v Galerii J. Selichara v Orlické Rybné. Jeho další obrazy vlastní Oblastní muzeum a galerie v Hlinsku a Galerie Aničky Dvořákové v Hlinsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

Josef Dvořák
95992. Kameničky
Dražba ukončena:04.06.2023 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč