Josef Hurt - U nás v Měchenicích

Tempera, 42x50 cm. Signováno vlevo dole Hurt Josef Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1881 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

92522. U nás v Měchenicích
Dražba ukončena:26.03.2023 20:07:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč