Josef Lada - Sváteční lovci

Litoofset, 22x18 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Kolorováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

95975. Sváteční lovci
Dražba ukončena:04.06.2023 20:16:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.06.2023 20:13:23 12867
500 Kč 04.06.2023 14:05:37 12316