Josef Velčovský - Dívčí hrady

Litografie, 43/90, 30x42 cm. Signováno vpravo dole J. Velčovský. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

92523. Dívčí hrady
Dražba ukončena:26.03.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč