Karel Jan Sigmund - Jaro v zahradě

Olej na kartonu, 40x52 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
117194. Jaro v zahradě
Dražba ukončena:26.06.2024 20:04:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč