Karel Souček *1938 - U statku

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Souček 60. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1938 – 2022
Výtvarník. Soukromě studoval u akad. malíře Aloise Nováka, v 60. letech vystudoval Střední školu Václava Hollara, obor malba a grafika. Působil jako propagační výtvarník v Králodvorských železárnách, žil v Berouně. Krajinář, figuralista. Člen Unie výtvarných umělců.

Karel Souček *1938
92502. U statku
Dražba ukončena:26.03.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč