Karel Toman (1889) - Jaro u Pražského hradu

Akvarel, 45x31 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 41. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1889 - ?

95994. Jaro u Pražského hradu
Dražba ukončena:04.06.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč