Kit Pavelková - Z Cyklu Nepřirozenosti - Pozůstalost

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Kit Pavelková. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

92565. Z Cyklu Nepřirozenosti - Pozůstalost
Dražba ukončena:12.04.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo