Maryna Kuruščáková - Storm

Kombinovaná technika-pouring a akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Mary Art. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Narodila se na Ukrajině, ale již několik let žije a tvoří v České republice. Maluje abstraktní obrazy akrylovými barvami na platně technikou Fluid Art. Absolvovala Školu výtvarných umění. Také maluje obrazy na objednávku na míru podle estetických a psychologických potřeb zákazníka. V Kyjevě měla výstavy v Ukrajinském domě, v galeriích na Andrejevskom Spuske a dalších galeriích a výstavách. V Praze své obrazy vystavuje v art kavárnách a galeriích. Také připravuje skupinovou výstavu Ukrajinských umělců.

Maryna Kuruščáková
92580. Storm
Dražba ukončena:12.04.2023 20:29:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč