Matthias Johann Ranftl - Maltézák

Olej na dřevě, 20x16 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno 1834, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena, rám proškozen a přetřen.

1248. Maltézák
Dražba ukončena:02.06.2014 21:59:58
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč