Miroslav Kremz - Růže pro Marylin

Olej a akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Kremz. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1985
Narodil se ve Vyškově. Vystudoval střední automobilní školu. Vztah k malbě získal ve své rodině. Nejvíce ho motivoval a inspiroval jeho strýc, Pavel Dias, jenž byl profesorem na pražské FAMU, kde vyučoval uměleckou fotografii.
Motivem pro malbu se mu staly staré fotografie. Ve svých pracích se rád vrací do minulosti a dokáže vystihnout detaily a realitu.

Miroslav Kremz
92595. Růže pro Marylin
Dražba ukončena:12.04.2023 20:46:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč