Oldřich Kulhánek - Život

Litografie, 25x17 cm Signováno tužkou dole uprostřed Oldřich Kulhánek 2003. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

91395. Život
Dražba ukončena:29.03.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč