Pablo Picasso - Affiche Galerie Louise Leiris

Litografie, 22,5x17 cm, signováno vpravo dole v tisku Picasso, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

7000. Affiche Galerie Louise Leiris
Dražba ukončena:25.01.2017 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč