Pablo Picasso -  Le Repos du sculpteur et la sculpture

Litografie, 21x27 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

56062. Le Repos du sculpteur et la sculpture
Dražba ukončena:24.02.2021 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč