Pablo Picasso - Au Bain

Nejdelší strana: 43 cm

Litografie, 21x15 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Limitovaná edice z roku 1956.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

78734. Au Bain
Dražba ukončena:05.06.2022 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč