Pablo Picasso - Bacchanale au taureau noir, opus 935

Litografie, 46x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

52869. Bacchanale au taureau noir, opus 935
Dražba ukončena:25.11.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč